Nabízíme zájezdy v tuzemsku i zahraničí, včetně lyžování a dětských letních táborů.


Nemáte zatím konkrétní představu o své dovolené? Vydejte se k nám do Neředína do OD TIMPO v Olomouci na Třídě Svornosti 57. Naše cestovní agentura Paprsek  sídlí nad prodejnou Lidl ve 2. patře bloku B –  výtahem, možno i po schodech. Můžete také použít ukazatelů Zásilkovna, které Vás dovedou do kanceláře CA. Navštívit nás můžete každý pracovní den pondělí až pátek od 10. 00 hod. do 14. 00 hod. nebo dle telefonické či mailové dohody.

Nabízíme Vám širokou škálu jak domácích, tak zahraničních zájezdů v pro všechny generace.

Naší specialitou je zajišťování ubytování v chorvatském letovisku Pakoštane od června do září. S touto lokalitou máme již dlouholetou zkušenost. Nabídneme vám zde nejen pěkný pobyt u moře, ale i výlety do atraktivních lokalit. Bonusem je přítomnost našeho česky mluvícího delegáta po celou dobu Vašeho pobytu.

Další naší činností je zastupování a spolupráce s cestovnímu kancelářemi. Pomůžeme Vám vybrat si dovolenou podle Vašich představ a požadavků.

Také se nám osvědčilo zajišťování zimních lyžařských zájezdů ve spolupráci s CK, jednodenní výjezdy lyžování a snowboardingu a také podílení se na pořádání dětských letních i podzimních táborů ve spolupráci s dalšími subjekty.

Můžete se s námi podívat na jednodenní  i vícedenní výlety do termálních lázní v Maďarsku i na Slovensku.


Chcete se na něco zeptat?

Neváhejte nás kontaktovat, zastihnete nás na telefonním čísle +420 722 942 465

nebo nám můžete na psat na e-mail a.weichslova@paprsek.info

Obchodní informace 

Paprsek cestovní agentura, s.r.o.

Obchodní název: 
Paprsek cestovní agentura, s.r.o.

IČO: 09224505

Společnost zapsána v Obchodním rejstříku 5. 6. 2020

Právní forma: Společnost s ručením omezeným