Site Loader

Praha, město ležící na řece Vltavě, je považováno za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Je také zařazeno na seznam UNESCO. Návštěvníky především láká atmosféra uliček Starého Města a Malé Strany, architektonicky originální kostely a baziliky, starobylý Karlův most a nad tím vším hradní komplex Pražského hradu.

Program:

Po příjezdu si prohlédneme historické centrum, navštívíme Pražský hrad, Černínský palác (sídlo ministerstva zahraničí),projdeme se po Hradčanech a v uličkách Malé Strany, následně přejdeme po nejstarším kamenném mostě v Praze – Karlově mostě. Procházkou přes Staré Město se dostaneme k Staroměstskému orloji a dojdeme až na Václavské náměstí. Po cestě nás bude doprovázet průvodce, od kterého se dozvíme nejenom historické události, ale i různé pověsti, individuální volno, v 18:00 hod. představení muzikálu Okno mé lásky v divadle Broadway (délka představení cca 2 hod.). Drobné změny programu jsou možné (pořadí prohlédnutých míst, zvolená trasa městem atd.). Odjezd z Prahy v nočních hodinách.

MUZIKÁLOVÁ NOVINKA S PÍSNĚMI PETRA JANDY A SKUPINY OLYMPIC Příběh mladého umělce Davida, na kterého rány osudu dopadaly tak často, až přestal věřit v krásu života. Ale jediné setkání s charismatickou tanečnicí Sofií stačilo k tomu, aby se svět stal znovu báječným místem k narození. Uvidíte moderní muzikálovou show, ve které hlavní roli hrají nejenom působivá výtvarná díla, nejenom současné pojetí tanečního žánru v dokonalém sepětí s multimediální interaktivní projekcí, ale především nestárnoucí hity Petra Jandy a skupiny Olympic v novém hudebním aranžmá Marcuse Trana.

Termín: 21.1.2023

Cena: 1.731 Kč

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu z Olomouce, průvodce v autobuse, lístky na představení muzikálu Okno mé lásky v divadle Broadway v 18:00.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupy(vstupy jsou orientační): Pražský hrad – Okruh B (Starý královský palác, bazilika sv. Jiří, Zlatá ulička, katedrála sv. Víta) – dospělý 250 Kč, mládež 6 – 16 let, senioři nad 65 let a studenti 125 Kč.

Ve spolupráci s cestovní kanceláří KM Travel.Líbí se vám tato nabídka?

Kontaktujte nás na telefonu ++420 722 942 465,

nebo pošlete email na a.weichslova@paprsek.info